Kokybės vadybos sistema
SERTIFIKAVIMAS
 
AB „Snaigė“ parengė ir sertifikavo kokybės vadybos sistemą pagal ISO 9001 standarto reikalavimus dar 1997 metais.
Sertifikavimo sritis – šaldytuvų ir šaldiklių projektavimas, gamyba ir pardavimas. Ši sistema leidžia sėkmingai valdyti visus įmonės veiklos procesus, kurie turi įtakos gaminamų šaldytuvų ir šaldiklių kokybei. Įdiegtoji kokybės vadybos sistema yra pritaikyta mūsų įmonei, nuolat prižiūrima ir tobulinama, todėl pateisino visus mūsų lūkesčius. Šios sistemos dėka išaugo klientų pasitikėjimas, be to, garsi sertifikavimo įstaiga „BUREAU VERITAS“ įteikė ISO 9001 sertifikatą  bei suteikė teisę naudotis savo firminiais ženklais, reklamuojant mūsų įmonės veiklos sritis.  
 
AKIVAIZDI NAUDA
 
ISO 9001 sertifikatas informuoja vartotoją, kad taikomos visiems žinomas kokybės užtikrinimo priemonės, kurių dėka AB “SNAIGĖ” šaldytuvai ir šaldikliai turi ypač pastovias charakteristikas. Šis kokybės lygis palaikomas visuose produkto realizavimo tarpsniuose, pradedant projektavimu, gamybos procesais, baigiant  pristatymu vartotojui bei priežiūra naudojant. Net jei iškils problema, vartotojas bus išklausytas ir jo lūkesčiai patenkinti. Pavyzdžiui, visos pretenzijos dėl šaldytuvų kokybės registruojamos, analizuojamos, ieškoma sprendimų, kontroliuojamas jų įgyvendinimas. Be to, kokybės vadybos sistema padeda optimizuoti ir efektyvinti gamybos procesus, mažinti gaminamų produktų savikainą, taupyti medžiagas ir laiką, gerinti ryšius su partneriais.
 
KOKYBĖ- NEATSIEJAMA ĮMONĖS VEIKLOS DALIS
 
Su gaminių kokybe bei kokybės vadybos sistema praktiškai susiję visi darbuotojai, ypač tie, kurie bendrauja su klientais, projektuoja, perka, gamina, kontroliuoja, sandėliuoja, transportuoja bei prižiūri po pagaminimo. Todėl apie kokybės vadybos sistemą žino kiekvienas darbuotojas.
Kokybės vadybos sistema padeda užtikrinti kokybišką, tikslų ir darnų visos įmonės darbą, garantuoja visų įmonėje vykstančių procesų skaidrumą ir aiškumą, tiksliai padalina atsakomybę tarp darbuotojų bei skatina nuolatinį įmonės veiklos tobulinimą, kaštų mažinimą, pardavimų skaičiaus augimą ir pelno didėjimą.